gora

Aktualności
Struktura szkoły
Statut
Pracownicy
Plany zajęć
Terminarz
Zespoły szkolne
Osiągnięcia
Historia Szkoły
Biblioteka
Rekrutacja
Fotoalbum
Kontakt
Poradnik

STRONA BIP ^^ SZKOŁY

NASZE OSIĄGNIĘCIA


Kwiecień 2017

Jakub Drabiński

z klasy fortepianu mgr Rafała Nicze
zdobył III nagrodę I Ogólnopolskiego Konkursu "Młodzi Wirtuozi Fortepianu"
w Poznaniu.


Kwiecień 2017

Szymon Szczypiorowski

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
zdobył I nagrodę IV Oleśnickiego Konkursu Gitarowego "Trenuj Wytrwale jak Kamil Stoch".

Oliwia Półgrabia

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
otrzymała wyróżnienie IV Oleśnickiego Konkursu Gitarowego "Trenuj Wytrwale jak Kamil Stoch".


Marzec 2017

Kamil Klimek

otrzymał dyplom za wyróżniający poziom wykonania partii fortepianu
XV Płockiego Konkursu Muzyki Współczesnej.


Marzec 2017

Natalia Chmyłko

z klasy gitary mgr Elżbiety Antoniak
zdobyła I nagrodę VI Małego Festiwalu Gitarowego w Sochaczewie.

Maciej Kardecki

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
zdobył II nagrodę VI Małego Festiwalu Gitarowego w Sochaczewie.


Marzec 2017

Jakub Drabiński

z klasy fortepianu mgr Rafała Nicze
zdobył III nagrodę IV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego dla Dzieci i Młodzieży
im. Beli Bartóka w Warszawie
i dyplom za występ podczas koncertu dla dzieci w Filharmonii Narodowej


Marzec 2017

Natalia Chmyłko

z klasy gitary mgr Elżbiety Antoniak
zdobyła III nagrodę VII Ogólnopolskiego Festiwalu i Konkursu Gitarowego
w Kielcach.


Marzec 2017

Piotr Lasota

z klasy skrzypiec mgr Małgorzaty Mazurek
otrzymał wyróżnienie Konkursu dla skrzypków i altowiolistów w ramach Festiwalu
im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu.


Marzec 2017

Zuzanna Bruzik

z klasy perkusji mgr Kamila Mazurka
zdobyła II nagrodę Ogólnopolskiego Konkursu Perkusyjnego "Tamburini di canto"
w Dąbrowie Górniczej.


Grudzień 2016

Hanna Józefowicz

z klasy skrzypiec mgr Małgorzaty Mazurek
zdobyła II nagrodę III Zgierskich Spotkań Młodych Wiolinistów "Solo i na dwa smyki".


Grudzień 2016

Natalia Chmyłko

z klasy gitary mgr Elżbiety Antoniak
otrzymała wyróżnienie Regionalnych Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej
Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia klasy gitary i zespołów gitarowych w Brzezinach.

Maciej Kardecki

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
otrzymał wyróżnienie Regionalnych Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej
Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia klasy gitary i zespołów gitarowych w Brzezinach.


Grudzień 2016

Miłosz Choiński

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
otrzymał wyróżnienie Regionalnych Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej
Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia Klas Instrumentów Dętych Blaszanych w Skierniewicach.


Grudzień 2016

Maciej Kardecki

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
zdobył II nagrodę X Przedświątecznego Regionalnego Konkursu Gitarowego
w Bełchatowie.


Grudzień 2016

Duet w składzie:
Jakub Drabiński i Julian Weilandt

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej i mgr Rafała Nicze
zdobył I nagrodę XIV Konkursu Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie.

Duet w składzie:
Julian Weilandt i Nikodem Turkiewicz

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
zdobył I nagrodę XIV Konkursu Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie.

Duet w składzie:
Hanna Marczewska-Gwóźdź i Nadia Wierzbowska

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
zdobył II nagrodę XIV Konkursu Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie.


Grudzień 2016

Natalia Chmyłko

z klasy gitary mgr Elżbiety Antoniak
otrzymała wyróżnienie XXII Słupeckich Spotkań Muzycznych.

Oliwia Półgrabia

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
otrzymała dyplom laureata XXII Słupeckich Spotkań Muzycznych.

Szymon Szczypiorowski

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
otrzymał dyplom laureata XXII Słupeckich Spotkań Muzycznych.


Grudzień 2016

Łucja Kołodziejczak

z klasy klarnetu mgr Mariusza Grzelaka
zdobyła nagrodę VII Regionalnych Muzycznych Prezentacji Najmłodszych Klarnecistów
i Saksofonistów w Zgierzu.

Julia Świerczyńska

z klasy klarnetu mgr Wojciecha Dybka
zdobyła nagrodę VII Regionalnych Muzycznych Prezentacji Najmłodszych Klarnecistów
i Saksofonistów w Zgierzu.

Agata Klimek

z klasy klarnetu mgr Mariusza Grzelaka
zdobyła nagrodę VII Regionalnych Muzycznych Prezentacji Najmłodszych Klarnecistów
i Saksofonistów w Zgierzu.


Listopad 2016

Nikodem Turkiewicz

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymał wyróżnienie Regionalnych Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej
Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Sieradzu.


Listopad 2016

Tatiana Mewald

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła I nagrodę XII Regionalnego Konkursu Młodego Oboisty i Fagocisty
im. prof. Józefa Ciepłuchy w Łodzi.

Natalia Wojtyżak

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła I nagrodę XII Regionalnego Konkursu Młodego Oboisty i Fagocisty
im. prof. Józefa Ciepłuchy w Łodzi.

Dominika Kuszel

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła II nagrodę XII Regionalnego Konkursu Młodego Oboisty i Fagocisty
im. prof. Józefa Ciepłuchy w Łodzi.

Wiktoria Lewandowska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła III nagrodę XII Regionalnego Konkursu Młodego Oboisty i Fagocisty
im. prof. Józefa Ciepłuchy w Łodzi.

Klaudia Klimczak

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
otrzymała wyróżnienie XII Regionalnego Konkursu Młodego Oboisty i Fagocisty
im. prof. Józefa Ciepłuchy w Łodzi.


Październik 2016

Piotr Lasota

z klasy skrzypiec mgr Małgorzaty Mazurek
otrzymał dyplom laureata Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Skrzypków i Altowiolistów
podczas Festiwalu FORTE w Zduńskiej Woli.



_____________________________ROK SZKOLNY 2015/2016_____________________________



Czerwiec 2016

Julita Gawrońska

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel-Malec
otrzymała nagrodę III Edycja Dorocznej Nagrody im. Jerzego Osińskiego.


Czerwiec 2016

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał Stypendium Artystyczne Marszałka Województwa Łódzkiego.


Czerwiec 2016

Jakub Drabiński

z klasy fortepiuanu mgr Rafała Nicze
zdobył I nagrodę X Ogólnopolskiego Konkursu Młodego Awangardzisty
w Krakowie.


Maj 2016

Wiktor Witaszczyk

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
zdobył I nagrodę IV Gostynińskiego Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych
"Blacha dla najmłodszych".

Miłosz Choiński

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
zdobył I nagrodę IV Gostynińskiego Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych
"Blacha dla najmłodszych".

Michalina Cynarska

z klasy waltorni mgr Zbigniewa Sanojcy
zdobyła I nagrodę IV Gostynińskiego Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych
"Blacha dla najmłodszych".

Zofia Sznyk

z klasy waltorni mgr Zbigniewa Sanojcy
zdobyła I nagrodę IV Gostynińskiego Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych
"Blacha dla najmłodszych".

Dawid Strzeszewski

z klasy waltorni mgr Zbigniewa Sanojcy
zdobył I nagrodę IV Gostynińskiego Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych
"Blacha dla najmłodszych".


Maj 2016

Michalina Cynarska

z klasy waltorni mgr Zbigniewa Sanojcy
zdobyła I nagrodę I Festiwalu Instrumentów Dętych w Łowiczu.

Marta Choińska

z klasy klarnetu mgr Wojciecha Dybka
zdobyła II nagrodę I Festiwalu Instrumentów Dętych w Łowiczu.

Natalia Wojtyżak

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła III nagrodę I Festiwalu Instrumentów Dętych w Łowiczu.

Maria Sznyk

z klasy waltorni mgr Zbigniewa Sanojcy
otrzymała wyróżnienie I Festiwalu Instrumentów Dętych w Łowiczu.

Julia Świderska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
otrzymała wyróżnienie I Festiwalu Instrumentów Dętych w Łowiczu.


Maj 2016

Zuzanna Bruzik

z klasy perkusji mgr Kamila Mazurka
otrzymała wyróżnienie XVIII Przeglądu Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia
im. Włodzimierza Skowery w Łodzi.


Maj 2016

Julian Weilandt

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobył I nagrodę ex aequo XI Ogólnopolskiego Festiwalu "Zakręcone fleciki" w Rybniku.

Hanna Marczewska-Gwóźdź

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobyła II nagrodę ex aequo XI Ogólnopolskiego Festiwalu "Zakręcone fleciki" w Rybniku.


Maj 2016

Jakub Drabiński

z klasy fortepianu mgr Rała Nicze
otrzymał Stypendium Imienia Marii Osińskiej .

Julian Weilandt

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymał Stypendium Imienia Marii Osińskiej .


Maj 2016

Jakub Drabiński

z klasy fortepianu mgr Rała Nicze
zdobył I nagrodę XI Festiwalu Muzyki Fortepianowej w Łowiczu.


Maj 2016

Kinga Matusiak

z klasy fletu mgr Barbary Soboń-Bartoszek
zdobyła I nagrodę II Spotkań Fletowych Regionu Łódzkiego w Zgierzu.

Nikodem Turkiewicz

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobył I nagrodę II Spotkań Fletowych Regionu Łódzkiego w Zgierzu.

Weronika Nowicka

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobyła II nagrodę II Spotkań Fletowych Regionu Łódzkiego w Zgierzu.

Julian Weilandt

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobył II nagrodę II Spotkań Fletowych Regionu Łódzkiego w Zgierzu.

Hanna Marczewska-Gwóźdź

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobyła III nagrodę II Spotkań Fletowych Regionu Łódzkiego w Zgierzu.

Aniela Łoniewska

z klasy fletu mgr Barbary Soboń-Bartoszek
otrzymała wyróżnienie II Spotkań Fletowych Regionu Łódzkiego w Zgierzu.


Maj 2016

Duet w składzie:
Jakub Drabiński - fortepian, Julian Weilandt - flet

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej i mgr Rafała Nicze
zdobył I nagrodę V Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Kameralnej dla uczniów szkół muzycznych I stopnia
w Brodnicy.

Trio w składzie:
Jan Szczepanik - fortepian, Nikodem Turkiewicz, Julian Weilandt - flet

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej i mgr Rafała Nicze
zdobyło I nagrodę V Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Kameralnej dla uczniów szkół muzycznych I stopnia
w Brodnicy.

Trio fletowe w składzie:
Hanna Marczewska-Gwóźdź, Julian Weilandt, Nadia Wierzbowska

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
zdobyło II nagrodę V Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Kameralnej dla uczniów szkół muzycznych I stopnia
w Brodnicy.

Trio skrzypcowe w składzie:
Hanna Józefowicz, Piotr Lasota, Michał Tomski

pod kierunkiem mgr Małgorzaty Mazurek
zdobyło III nagrodę V Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Kameralnej dla uczniów szkół muzycznych I stopnia
w Brodnicy.


Maj 2016

Natalia Chmyłko

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
otrzymała wyróżnienie XIII Ogólnopolskiego Konkursu Gitary Klasycznej im. Aleksandra Tansmana
w Kępnie.

Maciej Kardecki

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
otrzymał wyróżnienie XIII Ogólnopolskiego Konkursu Gitary Klasycznej im. Aleksandra Tansmana
w Kępnie.


Maj 2016

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył I nagrodę VII International Music Competition w Belgradzie, Serbia.


Maj 2016

Julian Weilandt

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobył I nagrodę III Spotkań Najmłodszych Flecistów w Skierniewicach.

Aniela Łoniewska

z klasy fletu mgr Barbary Soboń-Bartoszek
zdobyła II nagrodę III Spotkań Najmłodszych Flecistów w Skierniewicach.

Hanna Marczewska-Gwóźdź

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobyła III nagrodę III Spotkań Najmłodszych Flecistów w Skierniewicach.

Kinga Matusiak

z klasy fletu mgr Barbary Soboń-Bartoszek
otrzymała wyróżnienie III Spotkań Najmłodszych Flecistów w Skierniewicach.

Nadia Wierzbowska

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymała wyróżnienie III Spotkań Najmłodszych Flecistów w Skierniewicach.

Trio w składzie:
Hanna Marczewska-Gwóźdź, Julian Weilandt, Nadia Wierzbowska

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
zdobyło I nagrodę III Spotkań Najmłodszych Flecistów w Skierniewicach.

Duet w składzie:
Hanna Marczewska-Gwóźdź, Julian Weilandt

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
zdobył III nagrodę III Spotkań Najmłodszych Flecistów w Skierniewicach.


Maj 2016

Hanna Marczewska

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymała wyróżnienie XXXVII Konkursu Młodego Muzyka "SZCZECINEK 2016".

Julian Weilandt

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymał wyróżnienie XXXVII Konkursu Młodego Muzyka "SZCZECINEK 2016".

Julia Klimkowska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejeskiej
otrzymała wyróżnienie XXXVII Konkursu Młodego Muzyka "SZCZECINEK 2016".


Kwiecień 2016

Piotr Świerczyński

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
zdobył złoty dyplom III Regionalnych Spotkań Najmłodszych Gitarzystów w Brzezinach.

Szymon Szczypiorowski

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
zdobył srebrny dyplom III Regionalnych Spotkań Najmłodszych Gitarzystów w Brzezinach.


Kwiecień 2016

Magdalena Piechowicz

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel-Malec
zdobyła II nagrodę IX Regionalnego Konkursu Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli.


Kwiecień 2016

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył III nagrodę Ogólnopolskiego Konkursu "Roztańczony fortepian" w Inowrocławiu.


Kwiecień 2016

Oliwia Półgrabia

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
zdobyła III nagrodę III Konkurs Gitarowy "Trenuj wytrwale jak Robert Lewandowski"
w Oleśnicy.


Kwiecień 2016

Radosław Michalski

z klasy rytmiki mgr Magdaleny Lemańskiej
zdobył I nagrodę IV Regionalnego Konkursu Solfeżowego "Muzyczne Figle"
w Zduńskiej Woli.

Monika Bączkowska

z klasy rytmiki mgr Sylwii Wingert-Bartodziej
otrzymała wyróżnienie IV Regionalnego Konkursu Solfeżowego "Muzyczne Figle"
w Zduńskiej Woli.


Kwiecień 2016

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył III nagrodę Ogólnopolskiego Forum Młodych Instrumentalistów
im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku.


Kwiecień 2016

Julian Weilandt

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobył III nagrodę ex aequo IV Międzynarodowego Konkursu Fletowego w Jastrzębiu-Zdroju.

Emilia Karbowiak

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymała wyróżnienie IV Międzynarodowego Konkursu Fletowego w Jastrzębiu-Zdroju.

Duet w składzie:
Julian Weilandt i Nikodem Turkiewicz

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
zdobył III nagrodę ex aequo IV Międzynarodowego Konkursu Fletowego w Jastrzębiu-Zdroju.


Marzec 2016

Aniela Łoniewska

z klasy fletu mgr Barbary Soboń-Bartoszek
zdobyła nagrodę I stopnia V Spotkań Fletowych Klas Drugich w Łodzi.

Hanna Marczewska-Gwóźdź

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobyła nagrodę I stopnia V Spotkań Fletowych Klas Drugich w Łodzi.

Oliwia Szafrańska

z klasy fletu mgr Barbary Soboń-Bartoszek
otrzymała wyróżnienia V Spotkań Fletowych Klas Drugich w Łodzi.

Olga Włodarczyk

z klasy fletu mgr Barbary Soboń-Bartoszek
otrzymała wyróżnienie V Spotkań Fletowych Klas Drugich w Łodzi.


Marzec 2016

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył III nagrodę XIV Płockiego Konkursu Muzyki Współczesnej.


Marzec 2016

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie XI Ogólnopolskiego "Łowickiego" Konkursu Miniatur Fortepianowych.


Marzec 2016

Szymon Witkowski

z klasy akordeonu mgr Dariusza Wlazło
zdobył III nagrodę XVII Regionalnego Konkursu Akordeonowego w Piotrkowie Trybunalskim.


Marzec 2016

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył Złotą Rybkę XVII Rybnickiego Festiwalu Młodych Talentów im.Ireneusza Reszki.


Marzec 2016

Michalina Cynarska

z klasy waltorni mgr Zbigniewa Sanojcy
otrzymała wyróżnienie Warszawskiego Festiwalu "Miniatura muzyczna na instrumenty dęte blaszane".

Zofia Sznyk

z klasy waltorni mgr Zbigniewa Sanojcy
otrzymała wyróżnienie Warszawskiego "Festiwalu Miniatura muzyczna na instrumenty dęte blaszane".

Wiktor Witaszczyk

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
otrzymał wyróżnienie Warszawskiego Festiwalu "Miniatura muzyczna na instrumenty dęte blaszane".


Luty 2016

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie XVIII Festiwalu Pianistycznego im.Izy Garglinowicz w Olsztynie


Luty 2016

Jan Szczepanik

z klasy fortepianu mgr Jarosława Niciejewskiego
zdobył II nagrodę w VI Konkursie Młodego Pianisty w Łodzi.


Luty 2016

Zespół w składzie:
Hanna Marczewska-Gwóźdź, Jakub Weilandt, Nadia Wierzbowska

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
zdobył I nagrodę VIII Piotrkowskich Spotkań Fletowych.

Hanna Marczewska-Gwóźdź

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobyła I nagrodę VIII Piotrkowskich Spotkań Fletowych.

Julian Weilandt

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobył II nagrodę oraz nagrodę specjalną dla najlepszej osobowości scenicznej
VIII Piotrkowskich Spotkań Fletowych.

Nikodem Turkiewicz

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobył II nagrodę VIII Piotrkowskich Spotkań Fletowych.

Nadia wierzbowska

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobyła III nagrodę VIII Piotrkowskich Spotkań Fletowych.

Kinga Matusiak

z klasy fletu mgr Barbary Soboń-Bartoszek
otrzymała wyróżnienie VIII Piotrkowskich Spotkań Fletowych.

Emilia Karbowiak

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymała wyróżnienie VIII Piotrkowskich Spotkań Fletowych.

Małgorzata Mroziak

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymała wyróżnienie VIII Piotrkowskich Spotkań Fletowych.


Styczeń 2016

Michał Tomski

z klasy skrzypiec mgr Ewy Pławskiej
zdobył II nagrodę w VII Regionalnym Konkursie Młodego Skrzypka im. prof. Zenona Płoszaja w Łodzi.

Piotr Lasota

z klasy skrzypiec mgr Małgorzaty Mazurek
zdobył III nagrodę w VII Regionalnym Konkursie Młodego Skrzypka im. prof. Zenona Płoszaja w Łodzi.


Styczeń 2016

Jakub Drabiński i Julian Weilandt

otrzymali dyplom za udział w koncercie
w warszawkiej Filharmoni Narodowej.


Styczeń 2016

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył III nagrodę w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Trzcianie.


Styczeń 2016

Trio skrzypcowe w składzie:
Piotr Lasota, Michał Tomski, Hanna Józefowicz

pod kierunkiem mgr Małgorzaty Mazurek
otrzymało wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia
w Brzezinach.

Trio w składzie:
Aleksandra Przyrowska, Jan Szczepanik, Nikodem Turkiewicz

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej i mgr Rafała Nicze
otrzymało wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia
w Brzezinach.


Grudzień 2015

Natalia Chmyłko

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
zdobyła III nagrodę w IX Przedświątecznym Regionalnym Konkursie Gitarowym w Bełchatowie.


Grudzień 2015

Agata Klimek

z klasy klarnetu mgr Mariusza Grzelaka
zdobyła nagrodę VI Regionalnych Muzycznych Prezentacji Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów
w Zgierzu.

Łucja Kołodziejczak

z klasy klarnetu mgr Mariusza Grzelaka
zdobyła nagrodę VI Regionalnych Muzycznych Prezentacji Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów
w Zgierzu.

Marta Choińska

z klasy klarnetu mgr Wojciecha Dybka
zdobyła nagrodę VI Regionalnych Muzycznych Prezentacji Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów
w Zgierzu.


Grudzień 2015

Duet w składzie:
Jakub Drabiński i Julian Weilandt

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej i mgr Rafała Nicze
zdobył I nagrodę w XIII Konkursie Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie.

Duet w składzie:
Nikodem Turkiewicz i Jan Szczepanik

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej i mgr Rafała Nicze
zdobył I nagrodę w XIII Konkursie Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie.

Duet w składzie:
Aleksandra Przyrowska i Nikodem Turkiewicz

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej i mgr Emilii Karbowiak
zdobył III nagrodę w XIII Konkursie Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie.

Duet w składzie:
Hanna Marczewska-Gwóźdź i Nadia Wierzbowska

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej i mgr Emilii Karbowiak
zdobył III nagrodę w XIII Konkursie Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie.


Listopad 2015

Stanisław Szewczyk

z klasy perkusji mgr Małgorzaty Kolasy
otrzymał wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym im. Bernarda Lewańskiego w Toruniu.


Listopad 2015

Natalia Chmyłko

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
otrzymała dyplom laureta XXI Słupeckich Spotkań Muzycznych.

Maciej Kardecki

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
otrzymał dyplom laureta XXI Słupeckich Spotkań Muzycznych.


Listopad 2015

Klaudia Klimczak

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła I nagrodę w XI Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty
im. prof. Józefa Ciepłuchy w Zduńskiej Woli.

Julia Klimkowska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła II nagrodę w XI Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty
im. prof. Józefa Ciepłuchy w Zduńskiej Woli.

Zuzanna Filip

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła III nagrodę w XI Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty
im. prof. Józefa Ciepłuchy w Zduńskiej Woli.

Tatiana Mewald

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
otrzymała wyróżnienie w XI Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty
im. prof. Józefa Ciepłuchy w Zduńskiej Woli.

Natalia Wojtyżak

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
otrzymała wyróżnienie w XI Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty
im. prof. Józefa Ciepłuchy w Zduńskiej Woli.


Listopad 2015

Jakub Drabiński

z klasy fortepianu mgr Rafała Nicze
zdobył tytuł Arcymistrza w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym "I Pierwszak Może Być Mistrzem" w Warszawie.

Nadia Wierzbowska

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobyła tytuł Mistrza w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym "I Pierwszak Może Być Mistrzem" w Warszawie.

Hanna Marczewska-Gwóźdź

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobyła tytuł Mistrza w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym "I Pierwszak Może Być Mistrzem" w Warszawie.

Aniela Łoniewska

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobyła tytuł Mistrza w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym "I Pierwszak Może Być Mistrzem" w Warszawie.


Listopad 2015

Miłosz Choiński

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
zdobył I nagrodę na III Gostynińskim Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych "Blacha dla najmłodszych".

Wiktor Witaszczyk

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
zdobył I nagrodę na III Gostynińskim Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych "Blacha dla najmłodszych".


Listopad 2015

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył III nagrodę w V Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Karola Nicze w Pabianicach.



_____________________________ROK SZKOLNY 2014/2015_____________________________



Maj 2015

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył I nagrodę na X Festiwalu Muzyki Fortepianowej w Łowiczu.


Maj 2015

Szymon Witkowski

z klasy akordeonu mgr Dariusza Wlazło
otrzymał wyróżnienie w III Spotkaniach Młodych Akordeonistów w Brzezinach.


Maj 2015

Agata Klimek

z klasy klarnetu mgr Mariusza Grzelaka
otrzymała wyróżnienie na XI Festiwalu Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim.


Maj 2015

Jakub Drabiński

z klasy fortepianu mgr Marcina Szczerby
zdobył II nagrodę w Pianistycznym Konkursie Muzyki Polskiej w Skierniewicach.


Maj 2015

Nikodem Turkiewicz

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobył I nagrodę w II Spotkaniach Najmłodszych Flecistów w Skierniewicach.

Zespół fletowy w składzie:
Julian Weilandt, Hanna Marczewska-Gwóźdź, Nadia Wierzbowska

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
zdobył I nagrodę w II Spotkaniach Najmłodszych Flecistów w Skierniewicach.

Aniela Łoniewska

z klasy fletu mgr Barbary Soboń-Bartoszek
zdobyła III nagrodę w II Spotkaniach Najmłodszych Flecistów w Skierniewicach.

Julian Weilandt

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobył III nagrodę w II Spotkaniach Najmłodszych Flecistów w Skierniewicach.


Kwiecień 2015

Monika Świniarska

z klasy altówki mgr Aleksandry Kwiecik
zdobyła III nagrodę w IV Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Instrumentów Smyczkowych
w Elblągu.


Kwiecień 2015

Jan Szczepanik

z klasy fortepianu mgr Jarosława Niciejewskiego
zdobył I nagrodę w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Aleksandra Tansmana w Łodzi.


Kwiecień 2015

Hanna Józefowicz

zdobyła I nagrodę w Szkolnym Konkursie Solfeżowym "Muzyczne Figle"
dla uczniów klas III cyklu 6-letniego.

Miłosz Choiński

zdobył II nagrodę w Szkolnym Konkursie Solfeżowym "Muzyczne Figle"
dla uczniów klas III cyklu 6-letniego.

Mateusz Marczewski

zdobył III nagrodę w Szkolnym Konkursie Solfeżowym "Muzyczne Figle"
dla uczniów klas III cyklu 6-letniego.


Kwiecień 2015

Julita Gawrońska

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel-Malec
zdobyła II nagrodę w VIII Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty
w Zduńskiej Woli.

Angelika Manios

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel-Malec
otrzymała wyróżnienie w VIII Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty
w Zduńskiej Woli.


Marzec 2015

Trio pekusyjne w składzie:
Jakub Kaczmarek, Sebastian Galus, Bartłomiej Drećka

pod kierunkiem mgr Kamila Mazurka
otrzymało wyróżnienie w Przeglądzie Zespołów Perkusyjnych Szkół Muzycznych I I II stopnia
Regionu Łódzkiego


Marzec 2015

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie w X Ogólnopolskim "Łowieckim" Konkursie Miniatur Fortepianowych
we Wrocławiu.


Marzec 2015

Michał Tomski

z klasy skrzypiec mgr Ewy Pławskiej
zdobył III nagrodę w V Międzywojewódzkim Konkursie Wykonawstwa Utworu
Kompozytora Polskiego w Kutnie.

Julia Klimkowska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
otrzymała wyróżnienie w V Międzywojewódzkim Konkursie Wykonawstwa Utworu
Kompozytora Polskiego w Kutnie.

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie w V Międzywojewódzkim Konkursie Wykonawstwa Utworu
Kompozytora Polskiego w Kutnie.


Luty 2015

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył I nagrodę w X Konkursie Muzyki Jana Sebastiana Bacha w Radomiu.


Styczeń 2015

Wiktor Witaszczyk

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
zdobył III nagrodę w I Regionalnym Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych
szkół I i II stopnia w Łodzi.

Jakub Stępniak

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
otrzymał wyróżnienie w I Regionalnym Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych
szkół I i II stopnia w Łodzi.


Styczeń 2015

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył III nagrodę w XIV Międzynarodowym Komnkursie Pianistycznym w Zgorzelcu.


Grudzień 2014

Jakub Drabiński

z klasy fortepianu mgr Marcina Szczerby
zdobył I nagrodę w XI Muzycznych Spotkaniach Najmłodszych Pianistów w Sieradzu.

Franciszek Wlazło

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie w XI Muzycznych Spotkaniach Najmłodszych Pianistów w Sieradzu.


Grudzień 2014

Duet w składzie:
Hanna Józefowicz (skrzypce), Nikodem Turkiewicz (flet)

pod kierunkiem mgr Małgorzaty Mazurek
zdobył I nagrodę w XII Konkursie Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie.

Duet w składzie:
Nikodem Turkiewicz (flet), Jan Szczepanik (fortepian)

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
zdobył I nagrodę w XII Konkursie Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie.

Duet fletowy w składzie:
Aleksandra Przyrowska, Nikodem Turkiewicz

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
zdobył II nagrodę w XII Konkursie Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie.

Duet skrzypcowy w składzie:
Piotr Lasota, Michał Tomski

pod kierunkiem mgr Małgorzaty Mazurek
zdobył III nagrodę w XII Konkursie Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie.


Listopad 2014

Julita Gawrońska

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel-Malec
otrzymała wyróżnienie w III Ogólnopolskim Turnieju Wiolonczeli i Kontrabasu w Warszawie.


Listopad 2014

Julia Klimkowska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła II nagrodę w X Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty.

Martyna Jankowska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła II nagrodę w X Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty.

Zuzanna Filip

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
otrzymała wyróżnienie w X Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty.

Klaudia Klimczak

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
otrzymała wyróżnienie w X Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty.


Listopad 2014

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie oraz dyplom-nagrodęWizytatora Regionu Łódzkiego
za uzyskanie najlepszego wyniku spośród uczniów szkół naszego regionu
w IX Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. I.J.Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim.


Listopad 2014

Natalia Chmyłko

z klasy gitary mgr Elżbiety Antoniak
otrzymała wyróżnienie w XX Jubileuszowych Słupeckich Spotkaniach Muzycznych.

Maciej Kardecki

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
otrzymał wyróżnienie w XX Jubileuszowych Słupeckich Spotkaniach Muzycznych.


Listopad 2014

Agata Klimek

z klasy klarnetu mgr Mariusza Grzelaka
zdobyła nagrodę w V Regionalnych Muzycznych Prezentacjach Najmłodszych
Klarnecistów i Saksofonistów w Zgierzu.



_____________________________ROK SZKOLNY 2013/2014_____________________________



Czerwiec 2014

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał Stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego.


Czerwiec 2014

Monika Świniarska

z klasy altówki mgr Aleksandry Kwiecik
zdobyła III nagrodę w III Skierniewickich Spotkaniach Młodych Altowiolistów.

Barbara Józefowicz

z klasy altowki mgr Aleksandry Kwiecik
otrzymała wyróżnienie w III Skierniewickich Spotkaniach Młodych Altowiolistów.


Czerwiec 2014

Hanna Józefowicz

z klasy skrzypiec mgr Małgorzaty Mazurek
zdobyła III nagrodę w I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym
uczniów szkół muzycznych I stopnia w Lublinie.


Czerwiec 2014

Dawid Strzeszewski

z klasy rogu mgr Zbigniewa Sanojcy
zdobył I nagrodę w II Gostynińskim Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych
"Blacha dla Najmłodszych"

Wiktor Witaszczyk

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
zdobył I nagrodę w II Gostynińskim Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych
"Blacha dla Najmłodszych"

Miłosz Choiński

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
zdobył II nagrodę w II Gostynińskim Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych
"Blacha dla Najmłodszych"

Maciej Wajman

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
zdobył III nagrodę w II Gostynińskim Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych
"Blacha dla Najmłodszych"


Maj 2014

Szymon Drabiński

z klasy fortepianu mgr Marcina Szczerby
zdobył Grand Prix oraz nagrodę publiczności
XV Rybnickiego Festiwalu Młodych Talentów im. Ireneusza Reszki w Rybniku.


Maj 2014

Nikodem Turkiewicz

z klasy fletu mgr Anny Węglaskiej
zdobył III nagrodę w IX Ogólnopolskim Festiwalu "Zakręcone Fleciki"
w Rybniku.


Maj 2014

Natalia Chmyłko

z klasy gitary mgr Elżbiety Antoniak
zdobyła Złoty Dyplom w I Regionalnych Spotkaniach Najmłodszych Gitarzystów
w Brzezinach.

Maciej Kardecki

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
zdobył Srebrny Dyplom w I Regionalnych Spotkaniach Najmłodszych Gitarzystów
w Brzezinach.

Michał Walczak

z klasy gitary mgr Elżbiety Antoniak
zdobyła Brązowy Dyplom w I Regionalnych Spotkaniach Najmłodszych Gitarzystów
w Brzezinach.


Maj 2014

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył III nagrodę w VI Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów
w Chrzanowie.


Maj 2014

Natalia Chmyłko

z klasy gitary mgr Elżbiety Antoniak
zdobyła III nagrodę w XII Ogólnopolskim Konkursie Gitay Klasycznej im Aleksandra Tansmana
w Kępnie.

Maciej Kardecki

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
otrzymał wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Gitay Klasycznej im Aleksandra Tansmana
w Kępnie.

Marta Szymańska

z klasy gitary mgr Elżbiety Antoniak
otrzymała wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Gitay Klasycznej im Aleksandra Tansmana
w Kępnie.


Maj 2014

Kwartet smyczkowy w składzie:
Paulina Kołodziejczyk, Marta Pasternak, Monika Świniarska, Marta Czarnecka

pod kierunkiem mgr Wojciecha Lemańskiego
otrzymał wyróżnienie w Regionalnym Festiwalu Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II st.
w Zgierzu.


Kwiecień 2014

Nikodem Turkiewicz

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymał wyróżnienie w XIII Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym
w Sochaczewie.


Kwiecień 2014

Michał Tomski

z klasy skrzypiec mgr Ewy Pławskiej
otrzymał wyróżnienie w III Ogólnopolskim Festiwalu Skrzypcowym
w Kielcach.

Przemysław Rybak

otrzymał dyplom za wyróżniający akompaniament w III Ogólnopolskim Festiwalu Skrzypcowym
w Kielcach.


Kwiecień 2014

Julita Gawrońska

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel-Malec
zdobyła I nagrodę w VII Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty
w Zduńskiej Woli.

Angelika Manios

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel-Malec
zdobyła III nagrodę w VII Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty
w Zduńskiej Woli.

Tomasz Kubiak

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel-Malec
otrzymał wyróżnienie w VII Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty
w Zduńskiej Woli.


Kwiecień 2014

Duet fletowy w składzie:
Nikodem Turkiewicz i Aleksandra Przyrowska

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej i mgr Barbary Soboń-Bartoszek
otrzymał wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie "Instrumenty Dęte Chełmno 2014"


Kwiecień 2014

Jakub Kaczmarek

z klasy perkusji mgr Kamila Mazurka
otrzymał wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym
w Szczecinie.


Kwiecień 2014

Lucjan Malinowski

z klasy puzonu mgr Pawła Wasilewskiego
otrzymał wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Puzonistów i Tubistów
w Pabianicach.


Kwiecień 2014

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistyczym
w Koninie.


Kwiecień 2014

Dawid Kosiński

z klasy akordeonu mgr Dariusza Wlazło
otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym
w Słupcy.


Kwiecień 2014

Jan Szczepanik

z klasy fortepianu mgr Jarosława Niciejewskiego
zdobył III nagrodę w VI Międzynarodowym Konkursie Młodych Pianistów
"Nad Kamienną 2014" w Skarżysku-Kamiennej.

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie w VI Międzynarodowym Konkursie Młodych Pianistów
"Nad Kamienną 2014" w Skarżysku-Kamiennej.


Marzec 2014

Szymon Drabiński

z klasy fortepianu mgr Marcina Szczerby
zdobył II nagrodę w XIV Międzynarodowym Konkursie Muzycznym
im. Juliusza Zarębskiego w Warszawie.


Marzec 2014

Hanna Józefowicz

z klasy skrzypiec mgr Małgorzaty Mazurek
zdobyła II nagrodę w I Ogólnopolskim Konkursie Miniatur Skrzypcowych
w Warszawie.


Marzec 2014

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył II nagrodę w IX Łowieckim Konkursie Miniatur Fortepianowych
we Wrocławiu.


Marzec 2014

Dawid Kosiński

z klasy akordeonu mgr Dariusza Wlazło
zdobył II nagrodę w XVI Regionalnym Konkursie Akordeonowym
w Piotrkowie Trybunalskim.

Franciszek Zieliński

z klasy akordeonu mgr Dariusza Wlazło
zdobył II nagrodę w XVI Regionalnym Konkursie Akordeonowym
w Piotrkowie Trybunalskim.

Kamil Andrzejczak

z klasy akordeonu mgr Dariusza Wlazło
otrzymał wyróżnienie w XVI Regionalnym Konkursie Akordeonowym
w Piotrkowie Trybunalskim.

Kwintet akordeonowy w składzie:
Jakub Herman, Dawid Kosiński, Franciszek Zieliński, Martyna Szwejda, Bartosz Strzeliński

pod kierunkiem mgr Dariusza Wlazło
zdobył III nagrodę w XVI Regionalnym Konkursie Akordeonowym
w Piotrkowie Trybunalskim.


Marzec 2014

Julita Gawrońska

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel-Malec
zdobyła I nagrodę w konkursie "Mały czy duży wirtuoz?"
w Warszawie.


Marzec 2014

Nikodem Turkiewicz

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobył I nagrodę w VII Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych
w Piotrkowie Trybunalskim.

Agata Tomczyk

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobyła II nagrodę w VII Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych
w Piotrkowie Trybunalskim.

Marta Kardecka

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymała wyróżnienie w VII Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych
w Piotrkowie Trybunalskim.

Duet fletowy w składzie:
Nikodem Turkiewicz i Aleksandra Przyrowska

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
otrzymał wyróżnienie w VII Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych
w Piotrkowie Trybunalskim.


Styczeń 2014

Duet fortepianowy w składzie:
Szymon Drabiński, Bartosz Maniecki

pod kierunkiem mgr Ewy Wlazło
zdobył III nagrodę w ogólnopolskim etapie przesłuchań CEA.


Grudzeń 2013

Trio skrzypcowe w składzie:
Hanna Józefowicz, Piotr Lasota, Michał Tomski

pod kierunkiem mgr Małgorzaty Mazurek
zakwalifikowało się do ogólnopolskiego etapu przesłuchań CEA.


Grudzeń 2013

Trio fletowe w składzie:
Aleksandra Przyrowska, Jan Szczepanik, Nikodem Turkiewicz

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
zakwalifikowało się do ogólnopolskiego etapu przesłuchań CEA.


Grudzień 2013

Martyna Jankowska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zakwalifikowała się do ogólnopolskiego etapu przesłuchań CEA.


Grudzień 2013

Monika Świniarska

z klasy altówki mgr Aleksandry Kwiecik
zdobyła III nagrodę w ogólnopolskim etapie przesłuchań CEA.


Grudzeń 2013

Michał Tomski

z klasy skrzypiec mgr Ewy Pławskiej
zdobył III nagrodę w VI Regionalnym Konkursie Młodego Skrzypka
im. prof. Zenona Płoszaja w Łodzi.


Grudzeń 2013

Duet fortepianowy w składzie:
Szymon Drabiński, Bartosz Maniecki

pod kierunkiem mgr Ewy Wlazło
zakwalifikował się do ogólnopolskiego etapu przesłuchań CEA.


Listopad 2013

Duet fletowy w składzie:
Nikodem Turkiewicz, Aleksandra Przyrowska

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
zdobył III nagrodę w XI Konkursie Duetów Dziecięcych DUETTINO
w Warszawie.

Duet fortepianowy w składzie:
Szymon Drabiński, Bartosz Maniecki

pod kierunkiem mgr Ewy Wlazło
zdobył III nagrodę w XI Konkursie Duetów Dziecięcych DUETTINO
w Warszawie.


Listopad 2013

Szymon Drabiński

z klasy fortepianu mgr Marcina Szczerby
otrzymał wyróżnienie w I Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym dla Młodych Wirtuozów
im. Leopolda Godowskiego w Łomiankach.


Listopad 2013

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył I nagrodę w IV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
im. Karola Nicze w Pabianicach.


Listopad 2013

Monika Świniarska

z klasy altówki mgr Aleksandry Kwiecik
zakwalifikowała się do ogólnopolskiego etapu przesłuchań CEA.


Listopad 2013

Martyna Jankowska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła III nagrodę w IX Regionalnym Konkursie Obojowo-Fagotowym
im. Józefa Ciepłuchy w Łodzi.

Dominika Kuszel

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła III nagrodę w IX Regionalnym Konkursie Obojowo-Fagotowym
im. Józefa Ciepłuchy w Łodzi.



_____________________________ROK SZKOLNY 2012/2013_____________________________



Czerwiec 2013

Hanna Józefowicz

z klasy skrzypiec mgr Małgorzaty Mazurek
zdobyła III nagrodę w VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym
"Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding" w Warszawie

Piotr Lasota

z klasy skrzypiec mgr Małgorzaty Mazurek
otrzymał wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym
"Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding" w Warszawie

Przemysław Rybak

otrzymał dyplom za wyróżniający akompaniament w VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym
"Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding" w Warszawie


Czerwiec 2013

Miłosz Choiński

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
zdobył I nagrodę w I Gostynińskim Festiwalu Instrumentów
Dętych Blaszanych "Blacha dla najmłodszych" w Gostyninie.

Małgorzata Cieślik

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
zdobyła III nagrodę w I Gostynińskim Festiwalu Instrumentów
Dętych Blaszanych "Blacha dla najmłodszych" w Gostyninie.

Michał Drećka

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
otrymał wyróżnienie w I Gostynińskim Festiwalu Instrumentów
Dętych Blaszanych "Blacha dla najmłodszych" w Gostyninie.

Jakub Kornacki

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
otrymał wyróżnienie w I Gostynińskim Festiwalu Instrumentów
Dętych Blaszanych "Blacha dla najmłodszych" w Gostyninie.


Maj 2013

Nikodem Turkiewicz

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobył III nagrodę w VIII Ogólnopolskim Festiwalu
"Zakręcone Fleciki" w Rybniku.


Maj 2013

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył II nagrodę w VIII Festiwalu Muzyki Fortepianowej
w Łowiczu.


Maj 2013

Jakub Herman

z klasy akordeonu mgr Dariusza Wlazło
otrzymał wyróżnienie w I Konfrontacjach Młodych Akordeonistów
w Oławie.


Maj 2013

Jan Szczepanik

z klasy fortepianu mgr Jarosława Niciejewskiego
otrzymał wyróżnienie w III Ponadregionalnym Konkursie Pianistycznym
"Mały Pianista" w Myślenicach.


Maj 2013

Dawid Kosiński

z klasy akordeonu mgr Dariusza Wlazło
otrzymał dyplom laureata w I Spotkaniach Młodych Akordeonistów
w Brzezinach.


Kwiecień 2013

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
"Mistrz klawiatury"w Warszawie.


Kwiecień 2013

Zespół wokalny "Proavitus"

prowadzony przez mgr Arkadiusza Bogusa
zdobył złoty dyplom w II Ogólnopolskim Konkursie Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia
w Warszawie.


Kwiecień 2013

Julita Gawrońska

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel-Malec
zdobyła I nagrodę w VI Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty
w Zduńskiej Woli.

Milena Cieślak

z klasy wiolonczeli mgr Arkadiusza Płaziuka
otrzymała wyróżnienie w VI Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty
w Zduńskiej Woli.

Justyna Janeczek

z klasy wiolonczeli mgr Arkadiusza Płaziuka
otrzymała wyróżnienie w VI Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty
w Zduńskiej Woli.

Oliwia Klimaszewska

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel-Malec
otrzymała wyróżnienie w VI Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty
w Zduńskiej Woli.

Tomasz Kubiak

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel-Malec
otrzymał wyróżnienie w VI Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty
w Zduńskiej Woli.


Kwiecień 2013

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył I nagrodę w I Regionalnym Konkursie Pianistycznym im. Aleksandra Tansmana
w Łodzi.

Jan Szczepanik

z klasy fortepianu mgr Jarosława Niciejewskiego
zdobył II nagrodę w I Regionalnym Konkursie Pianistycznym im. Aleksandra Tansmana
w Łodzi.

Szymon Drabiński

z klasy fortepianu mgr Marcina Szczerby
zdobył III nagrodę oraz nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie utworu Aleksandra Tansmana
w I Regionalnym Konkursie Pianistycznym im. Aleksandra Tansmana w Łodzi.


Kwiecień 2013

Jan Grabiński

z klasy teorii mgr Magdaleny Lemańskiej
zdobył II nagrodę w III Regionalnym Konkursie "Muzyczne Figle" w Zduńskiej Woli.

Piotr Lasota

z klasy teorii mgr mgr Marty Kuli
zdobył III nagrodę w III Regionalnym Konkursie "Muzyczne Figle" w Zduńskiej Woli.


Kwiecień 2013

Chór PSM II stopnia

prowadzony przez mgr Arkadiusza Bogusa
zdobył II nagrodę w V Przeglądzie Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia Regionu Łódzkiego
w Skierniewicach.


Kwiecień 2013

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie na II Festiwalu Pianistycznym im. Apolinarego Szeluty
w Słupcy.


Kwiecień 2013

Kwartet fletowy w składzie:
Agata Tomczyk, Alicja Starkowska, Joanna Deka, Emilia Karbowiak

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
zdobył II nagrodę w III Regionalnych Konfrontacjach Zespołów Kameralnych
w Zgierzu.

Trio fortepianowe w składzie:
Bartosz Maniecki- fortepian,
Julia Przybylak- skrzypce,
Zuzanna Kaczmarek- wiolonczela

pod kierunkiem mgr Małgorzaty Kittel-Malec
zdobyło III nagrodę w III Regionalnych Konfrontacjach Zespołów Kameralnych
w Zgierzu.


Marzec 2013

Piotr Lasota

z klasy skrzypiec mgr Małgorzaty Mazurek
zdobył III nagrodę w XII Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych
w Sieradzu.

Hanna Józefowicz

z klasy skrzypiec mgr Małgorzaty Mazurek
otrzymała wyróżnienie w XII Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych
w Sieradzu.


Marzec 2013

Szymon Drabiński

uczeń teorii mgr Przemysława Nowickiego
zdobył II nagrodę w VII Regionalnym Konkurse Solfeżowym Szkół Muzycznych I stopnia
w Zgierzu.


Marzec 2013

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył II nagrodę w IV Międzywojewódzkim Konkursie Wykonawstwa Miniatury Polskiej
w Kutnie.

Marta Bednarska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
otrzymała wyróżnienie w IV Międzywojewódzkim Konkursie Wykonawstwa Miniatury Polskiej
w Kutnie.


Luty 2013

Marta Bednarska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła I nagrodę w VIII Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty
im. prof. Józefa Ciepłuchy w Łodzi.

Julia Klimkowska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła II nagrodę w VIII Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty
im. prof. Józefa Ciepłuchy w Łodzi.

Zuzanna Filip

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła III nagrodę w VIII Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty
im. prof. Józefa Ciepłuchy w Łodzi.

Martyna Jankowska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
otrzymała wyróżnienie w VIII Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty
im. prof. Józefa Ciepłuchy w Łodzi.

Marcin Szczerba

otrzymał dyplom za wyróżniający akompaniament w VIII Regionalnym Konkursie
Młodego Oboisty i Fagocisty im. prof. Józefa Ciepłuchy w Łodzi


Styczeń 2013

Julita Gawrońska

z klasy wiolonczeli mgr Małgorzaty Kittel-Malec
otrzymała wyróżnienie w V Sochaczewskim Konkursie
Młodego Wiolonczelisty.


Styczeń 2013

Natalia Ignasiak

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
zdobyła III nagrodę w V Regionalnym Konkursie Uczniów
Szkół Muzycznych I i II st. w Łodzi.

Piotr Juszczak

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
otrzymał wyróżnienie w V Regionalnym Konkursie Uczniów
Szkół Muzycznych I i II st. w Łodzi.

Małgorzata Cieślik

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
otrzymała wyróżnienie w V Regionalnym Konkursie Uczniów
Szkół Muzycznych I i II st. w Łodzi.

Sławomir Beśko

otrzymał dyplom za wyróżniający akompaniament w V Regionalnym Konkursie Uczniów
Szkół Muzycznych I i II st. w Łodzi


Styczeń 2013

Duet fortepianowy w składzie:
Dagmara Czajka i Michał Stupski

pod kierunkiem mgr Wojciecha Lemańskiego
otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Duetów Fortepianowych
Szkół Muzycznych II stopnia w Warszawie.


Grudzień 2012

Bartosz Świątek

z klasy klarnetu mgr Wojciecha Dybka
otrzymał nagrodę w III Regionalnych Muzycznych Prezentacjach
Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów w Zgierzu.

Jakub Wesołowski

z klasy klarnetu mgr Wojciecha Dybka
otrzymał nagrodę w III Regionalnych Muzycznych Prezentacjach
Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów w Zgierzu.


Grudzień 2012

Rafał Nicze

otrzymał dyplom za wyróżniający akompaniament
w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych
Szkół Muzycznych I stopnia w Olsztynie.


Grudzień 2012

Sławomir Beśko

otrzymał dyplom za wyróżniający akompaniament
w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych
Szkół Muzycznych I stopnia w Białystoku.


Grudzień 2012

Jakub Herman

z klasy akordeonu mgr Dariusza Wlazło
został zakwalifikowany do Ogólnopolskich Przesłuchań Uczniów Klas Akordeonu.


Grudzień 2012

Kwartet fletowy w składzie:
Agata Tomczyk, Alicja Strachowska, Joanna Deka, Emilia Karbowiak

pod kierunkiem mgr Anny Węglarskiej
został zakwalifikowany do Ogólnopolskich Przesłuchań Kameralnych Zespołów Dętych
Szkół Muzycznych II stopnia.


Grudzień 2012

Duet fortepianowy w składzie:
Dagmara Czajka i Michał Stupski

pod kierunkiem mgr Wojciecha Lemańskiego
został zakwalifikowany do Ogólnopolskich Przesłuchań Duetów Fortepianowych
Szkół Muzycznych II stopnia.


Listopad 2012

Duet skrzypcowy w składzie:
Alicja Komisarczyk i Gabriela Apalewicz

pod kierunkiem mgr Anny Bralewskiej
zdobył III nagrodę w X Konkursie Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie.


Listopad 2012

Aleksandra Płaczek

z klasy teorii mgr Agnieszki Kościelak-Nadolskiej
zdobyła II nagrodę w VI Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim dla Dzieci i Młodzieży
w Stalowej Woli.


Listopad 2012

Szymon Drabiński

z klasy fortepianu mgr Marcina Szczerby
otrzymał wyróżnienie w Warszawskim Konkursie Pianistycznym.



_____________________________ROK SZKOLNY 2011/2012_____________________________



Czerwiec 2012

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał stypendium artystyczne ufundowane przez Marszałka Województwa Łódzkiego.


Maj 2012

Szymon Drabiński

z klasy fortepianu mgr Marcina Szczerby
zdobył II nagrodę oraz specjalną nagrodę za najlepsze wykonanie utworu patronki konkursu
w V Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garści Szkół Muzycznych I stopnia
w Stalowej Woli.

Marcin Szczerba

otrzymał dyplom za wybitne walory artystyczne akompaniamentu fortepianowego
w V Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garści Szkół Muzycznych I stopnia w Stalowej Woli.


Maj 2012

Jakub Herman

z klasy akordeonu mgr Dariusza Wlazło
otrzymał wyróżnienie na I Festiwalu Akordeonowym
"Harmonia Espressiva" im .prof. Jerzego Jurka w Sochaczewie.


Maj 2012

Antoni Cieślak

z klasy perkusji mgr Małgorzaty Kolasy
otrzymał wyróżnienie w XIV Przeglądzie Uczniów Klas Perkusji
Szkół Muzycznych I stopnia im. Włodzimierza Skowery w Łodzi.

Maja Witczak

z klasy perkusji mgr Małgorzaty Kolasy
otrzymała wyróżnienie w XIV Przeglądzie Uczniów Klas Perkusji
Szkół Muzycznych I stopnia im. Włodzimierza Skowery w Łodzi.


Maj 2012

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył I nagrodę w VII Festiwalu Muzyki Fortepianowej
w Łowiczu.


Maj 2012

Izabela Aleksandrowicz

z klasy fletu mgr Barbary Soboń - Bartoszek
otrzymała wyrożnienie w III Spotkaniach Fletowych
w Pabianicach.

Michalina Smolny

z klasy fletu mgr Barbary Soboń - Bartoszek
otrzymała wyróżnienie w III Spotkaniach Fletowych
w Pabianicach.


Maj 2012

Bartłomiej Kacperski

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
zdobył II nagrodę w XXXV Konkursie Młodego Muzyka
w Szczecinku.


Kwiecień 2012

Gabriela Kacić

z klasy gitary mgr Marioli Adamiak
otrzymała wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Młodych Gitarzystów
im. Kazimierza Sosińskiego w Łodzi.


Kwiecień 2012

Jakub Kmiecik

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel - Malec
zdobył III nagrodę w V Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli.


Kwiecień 2012

Szymon Drabiński

z klasy fortepianu mgr Marcina Szczerby
zdobył I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
im. Emmy Altberg w Łodzi.

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył III nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
im. Emmy Altberg w Łodzi.

Jan Szczepanik

z klasy fortepianu mgr Jarosława Niciejewskiego
otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
im. Emmy Altberg w Łodzi.


Kwiecień 2012

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie w V Międzynarodowym XXX Konkursie Młodych Pianistów
"Nad Kamienną" w Skarżysko-Kamiennej.


Kwiecień 2012

Duet fortepianowy w składzie:
Dagmara Czajka i Aleksandra Płaczek

pod kierunkiem mgr Rafała Nicze
został zaproszony do udziału w Spotkaniach Muzycznych Młodzieży
Polskiej i Ukraińskiej we Lwowie.


Kwiecień 2012

Franciszek Zieliński

z klasy akordeonu mgr Dariusza Wlazło
zdobył II nagrodę w XV Regionalnym Konkursie Akordeonowym
w Piotrkowie Trybunalskim.


Marzec 2012

Gabriela Apalewicz

z klasy skrzypiec mgr Anny Bralewskiej
otrzymała wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków
im. Prof. Zenona Brzewskiego w Łańcucie.


Marzec 2012

Piotr Lasota

z klasy skrzypiec mgr Małgorzaty Mazurek
otrzymał wyróżnienie w XI Prezentacjach Minatur Skrzypcowych w Sieradzu.


Marzec 2012

Agata Tomczyk

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobyła III nagrodę w VI Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych.

Marlena Misiak

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymała wyróżnienie w VI Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych.

Marta Kardecka

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymała wyróżnienie w VI Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych.

Alicja Starkowska

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymała wyróżnienie w VI Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych.

Rafał Nicze

otrzymał dyplom za wyróżniający akompaniament w VI Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych.


Styczeń 2012

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył I nagrodę w IV Konkursie Młodego Pianisty w Łodzi.

Julia Kaczor

z klasy fortepianu mgr Andrzeja Grześkowiaka
otrzymała wyróżnienie w IV Konkursie Młodego Pianisty w Łodzi.


Grudzień 2011

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył II nagrodę w IX Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Pianistów w Sieradzu.

Jan Szczepanik

z klasy fortepianu mgr Jarosława Niciejewskiego
otrzymał wyróżnienie w IX Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Pianistów w Sieradzu.


Grudzień 2011

Jakub Wesołowski i Michał Włodarczyk

z klasy klarnetu mgr Wojciecha Dybka
zostali laureatami II Regionalnych Muzycznych Prezentacji Najmłodszych Klarnecistów
i Saksofonistów w Zgierzu .


Grudzień 2011

Duet smyczkowy w składzie:
Alicja Komisarczyk i Gabriela Apalewicz

pod kierunkiem mgr Anny Bralewskiej
zdobył II nagrodę w IX Konkursie Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie.


Listopad 2011

Julia Klimkowska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła I nagrodę w VII Regionalnym konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty
im. Józefa Ciepłuchy w Zduńskiej Woli.

Iga Kopania i Joanna Mazurek

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyły ex aequo II nagrodę w VII Regionalnym konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty
im. Józefa Ciepłuchy w Zduńskiej Woli.

Marta Bednarska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
zdobyła III nagrodę w VII Regionalnym konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty
im. Józefa Ciepłuchy w Zduńskiej Woli.

Zuzanna Filip

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej-Jędrzejewskiej
otrzymała wyróżnienie w VII Regionalnym konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty
im. Józefa Ciepłuchy w Zduńskiej Woli.

Rafał Nicze

otrzymał dyplom za wyróżniający się akompaniament
w VII Regionalnym konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty im. Józefa Ciepłuchy w Zduńskiej Woli.


Listopad 2011

Michał Stupski

z klasy fortepianu dr Witolda Holtza
zdobył II nagrodę w X Regionalnym Konkursie Solfeżowym im. Franciszka Wesołowskiego w Łodzi.

Dagmara Czajka

z klasy fortepianu mgr Rafała Nicze
otrzymała II wyróżnienie w X Regionalnym Konkursie Solfeżowym im. Franciszka Wesołowskiego w Łodzi.


Listopad 2011

Nasza szkoła

otrzymała dyplom za dużą aktywność w dziedzinie kameralistyki w II Regionalnych Konfrontacjach
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych po Patronatem Wizytatora Regionu Łódzkiego w Zgierzu.

Kwartet smyczkowy

prowadzony przez mgr Wojciecha Lemańskiego
zdobył I nagrodę w II Regionalnych Konfrontacjach
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych po Patronatem Wizytatora Regionu Łódzkiego w Zgierzu.

Trio fortepianowe

prowadzone przez mgr Małgdalenę Kittel - Malec
zdobyło III nagrodę w II Regionalnych Konfrontacjach
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych po Patronatem Wizytatora Regionu Łódzkiego w Zgierzu.

Zespół wokalny "Proavitus"

prowadzony przez mgr Arkadiusza Bogusa
otrzymał specjalne wyróżnienie w II Regionalnych Konfrontacjach
Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych po Patronatem Wizytatora Regionu Łódzkiego w Zgierzu.


Listopad 2011

Marlena Misiak

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymała wyróżnienie na IX Polskim Festiwalu Fletowym w Sieradzu.


Listopad 2011

Julia Kaczor

z klasy fortepianu mgr Andrzeja Grześkowiaka
zdobyła III nagrodę w III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Karola Nicze w Pabianicach.

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Karola Nicze w Pabianicach.



_____________________________ROK SZKOLNY 2010/2011_____________________________



Czerwiec 2011

Zuzanna Stasiak

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
zdobyła III nagrodę na VI Ogólnopolskim Festiwalu "Zakręcone Fleciki" w Rybniku.

Marta Kardecka

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymała wyróżnienie na VI Ogólnopolskim Festiwalu "Zakręcone Fleciki" w Rybniku.


Maj 2011

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie na VI Festiwalu Muzyki Fortepianowej w Łowiczu.


Maj 2011

Szymon Pikorski

z klasy klarnetu mgr Mariusza Grzelaka
otrzymał wyróżnienie na IX Festiwalu Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim.


Maj 2011

Szymon Drabiński

z klasy fortepianu mgr Marcina Szczerby
otrzymał wyróżnienie w XI Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego
w Łomiankach-Izabelinie.


Maj 2011

Szymon Drabiński

z klasy fortepianu mgr Marcina Szczerby
zdobył II nagrodę w II Ogólnopolskim Pianistycznym Konkursie Muzyki Polskiej w Skierniewicach.

Michalina Bartczak

z klasy fortepianu mgr Małgorzaty Józefowicz
otrzymała wyróżnienie w II Ogólnopolskim Pianistycznym Konkursie Muzyki Polskiej w Skierniewicach.

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie w II Ogólnopolskim Pianistycznym Konkursie Muzyki Polskiej w Skierniewicach.


Maj 2011

Szymon Drabiński

z klasy fortepianu mgr Marcina Szczerby / mgr Sylwii Wingert - Bartodziej
zdobył II nagrodę w II Regionalnym Konkursie "Muzyczne Figle" w Zduńskiej Woli.

Jakub Darol

z klasy fortepianu mgr Marii Iwaśko - Czop / mgr Magdaleny Lemańskiej
zdobył II nagrodę w II Regionalnym Konkursie "Muzyczne Figle" w Zduńskiej Woli.


Kwiecień 2011

Adrianna Wiśniewska

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel - Malec
zdobyła II nagrodę w IV Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli.

Jakub Kmiecik

z klasy wiolonczeli mgr Magdaleny Kittel - Malec
zdobył III nagrodę w IV Regionalnym Konkursie Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli.


Kwiecień 2011

Adrianna Luzińska

z klasy fortepianu dr Witolda Holtza
otrzymała wyróżnienie na Festiwalu Pianistycznym im. Apolinarego Szeluty w Słupcy.

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
otrzymał wyróżnienie na Festiwalu Pianistycznym im. Apolinarego Szeluty w Słupcy.


Kwiecień 2011

Gabriela Apalewicz

z klasy skrzypiec mgr Anny Bralewskiej
otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym "VIVALDI 333" w Wieliczce.


Kwiecień 2011

Julia Kaczor

z klasy fortepianu mgr Andrzeja Grześkowiaka
otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Dziesięciolatków w Opolu.


Kwiecień 2011

Agata Matusiak

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymała wyróżnienie I st. w X Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym w Sochaczewie.

Zuzanna Stasiak

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymała wyróżnienie I st. w X Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym w Sochaczewie.

Agata Tomczyk

z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej
otrzymała wyróżnienie II st. w X Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym w Sochaczewie.


Kwiecień 2011

Chór PSM II st.

prowadzony przez mgr Arkadiusza Bogusa
zdobył Grand Prix w IV Regionalnym Przeglądzie Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia Regionu Łódzkiego w Skierniewicach .

Arkadiusz Bogus

otrzymał wyróżnienie dla najlepszego dyrygenta w kategorii chórów szkół muzycznych II stopnia w IV Regionalnym Przeglądzie Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia Regionu Łódzkiego w Skierniewicach.


Kwiecień 2011

Zespół PROAVITUS

prowadzony przez mgr Arkadiusza Bogusa
otrzymał Złoty Dyplom w I Ogólnopolskim Konkursie Chórów Szkół Muzycznych - "Warszawska Wiosna Chóralna".


Marzec 2011

Martyna Jankowska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej - Jędrzejewskiej
zdobyła III nagrodę w III Międzywojewódzkim Konkursie Wykonawstwa Miniatury Polskiej w Kutnie.


Luty 2011

Bartłomiej Kacperski

z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
zdobył I nagrodę w IV Regionalnym Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia w Łodzi.

Szymon Jachimiak

z klasy waltorni mgr Zbigniewa Sanojcy
otrzymał wyróżnienie w IV Regionalnym Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia w Łodzi.


Styczeń 2011

Rafał Nicze

otrzymał dyplom za wyróżniający się akompaniament
w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klasy Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych I Stopnia w Radomiu.


Grudzień 2010

Bartosz Maniecki

z klasy fortepianu mgr Ewy Wlazło
zdobył III nagrodę w Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Pianistów w Sieradzu.


Grudzień 2010

Michał Włodarczyk

z klasy klarnetu mgr Wojciecha Dybka
zdobył nagrodę w I Regionalnych Muzycznych Prezentacjach Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów w Zgierzu.

Szymon Pikorski

z klasy klarnetu mgr Mariusza Grzelaka
zdobył nagrodę w I Regionalnych Muzycznych Prezentacjach Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów w Zgierzu.


Grudzień 2010

Duet skrzypcowy w składzie:
Gabriela Apalewicz, Alicja Komisarczyk

pod kierunkiem mgr Anny Bralewskiej
zdobył II nagrodę w VIII Konkursie Duetów Dziecięcych DUETTINO w Warszawie.


Listopad 2010

Martyna Jankowska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej - Jędrzejewskiej
zdobyła I nagrodę w VI Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty im. Józefa Ciepłuchy w Pabianicach.

Aleksandra Pławska

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej - Jędrzejewskiej
zdobyła III nagrodę w VI Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty im. Józefa Ciepłuchy w Pabianicach.

Natalia Kikowska i Joanna Mazurek

z klasy oboju mgr Jadwigi Nijakowskiej - Jędrzejewskiej
otrzymały wyróżnienia w VI Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty im. Józefa Ciepłuchy w Pabianicach.


Listopad 2010

Trio fortepianowe w składzie:
Dagmara Czajka - fortepian, Agata Matusiak - flet, Małgorzata Muzaj - wiolonczela

pod kierunkiem mgr Rafała Nicze
zdobyło II nagrodę w I Wojewódzkich Konfrontacjach Zespołów Kameralnych
Szkół Muzycznych pod Patronatem Wizytatora Regionu Łódzkiego.


Październik 2010

Dominika Kowalewska
z klasy fortepianu dr Witolda Holtza,

Monika Winczewska
z klasy fletu mgr Anny Węglarskiej,

Bartłomiej Kacperski
z klasy trąbki mgr Wojciecha Wolniaka
otrzymali stypendium artystyczne ufundowane przez Marszałka Województwa Łódzkiego.


STRONA SPEŁNIA STANDARDY: Valid HTML 4.01 Strict // POWERED BY: AJKOM //